Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Сьогодні українці святкують особливе свято - День Державного Герба України.Саме 19 лютого 1992 року Верховною радою України було затверджено тризуб як Малий герб України. Він визначений як головний елемент великого Державного Герба України.
Тризуб має довгу історію. Він з'явився ще за часів Рюриковичів,а в період УНР став гербом,як символом соборності земель України. Радянський Союз забороняв український тризуб,адже у ХХ столітті він уособлював боротьбу наших співвітчизників за незалежність. Проте 24 червня 1991 року оголосили конкурс на створення Державного Герба. Було розглянуто понад 200 варіантів і 192 з них містили тризуб. Перемогу ж здобула спільна робота історика-геральдиста Андрія Гречила та художника Івана Турецького,яка була виконана у стилі князя Володимира Великого.  З тих пір Державний герб України - це символ,який презентує нашу країну як суверенну незалежну державу,офіційна емблема,зображувана на офіційних документах, печатках,грошових знаках держави.Герб відображує героїчне минуле та її багату культурну спадщину,уособлює єдність українців та прагнення жити в злагоді.
Дуже важливо знати свою історію,минуле свого народу,а також розказувати її своїм дітям,адже любов до рідної землі закладається батьками ще з дитинства. Народна мудрість говорить:"Хто не знає свого минулого,той не вартий свого майбутнього,хто не відає про славу своїх предків,той сам не вартий пошани".

Тож вітаю всіх з Днем Державного Герба України. Нехай це свято згуртує всіх нас,зміцнить високе почуття особистої відповідальності кожного жителя за сьогодення і майбутнє української землі. Міцного здоров'я вам,добра, процвітання та миру і перемоги нашій Україні.

26.04.2024 року в Червоноволоцькому ЗДО"Колосок" пройшов день благоустрою під гаслом "За чисте довкілля". Вся територія закладу була приведена до ладу:підрізані кущі та дерева, побілені бордюри,висапані та посіяні клумби, а також прочищені від трави тріщини в асфальті.

2 травня о 11:43 | Каменчук Т. В. | no comments

Турбота про нашу планету - важлива місія, яку активно пропагують учасники еко-руху по всьому світу. Вплив людини на навколишнє середовище настільки згубний, що в останні десятиліття ризик екологічної катастрофи збільшився в рази.

22 квітня о 10:03 | Каменчук Т. В. | no comments

22 березня є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важність водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства.
Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів:
- Сприяти прийняттю відповідних заходів для рішення проблеми забезпечення населення питною водою;
- Інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому;
- Залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор.
Також не варто забувати, що всі живі тварини і рослини складаються з води: тварини та риби - на 75%, медузи - на 99%, картопля - на 76%, яблука - на 85%, помідори - на 90% , огірки - на 95%, кавуни - на 96%. Навіть людина складається з води. 86% води міститься в тілі у новонародженого і до 50% у літніх людей.

22 березня о 13:13 | Каменчук Т. В. | no comments

На цьому тижні, Лугинська ТГ отримала набори раннього розвитку для дошкільнят від ЮНІСЕФ. Такі ж бокси одержав і Червоноволоцький ЗДО "Колосок". До наборів входять приладдя для малювання, настільні ігри, ляльковий театр,м’ячики, канцелярію та інші корисні речі, що можуть бути використані під час організації освітнього процесу та дозвілля. Дидактичні матеріали допоможуть зняти психологічну напругу та розважити дітлахів, зокрема під час перебування в укритті у разі повітряної тривоги.
Представництво ЮНІСЕФ в Україні постійно підтримує розвиток дошкілля, надаючи сучасні засоби для навчання та розвитку малят, за що ми їм безмежно вдячні!
Разом до перемоги! Лише в єдності сила!
Разом до перемоги!

23 лютого о 16:59 | Каменчук Т. В. | no comments

21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління.

21 лютого о 14:24 | Каменчук Т. В. | no comments

Сьогодні,22 січня, вся Україна відзначає День Соборності. Цього дня у 1919 році на Софіївський площі у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки(ЗУНР). Соборність України - це єдність усіх українців навколо головних ідей нашого майбутнього. Це неподільність наших земель: від Києва до Севастополя,від Донецька до Львова,це недоторканість кордонів нашої держави та вільний український народ.Тож це свято має величезне значення для нашої Батьківщини,для кожного українця, тимпаче у такий важкий час. Разом ми сила!

22 січня о 12:31 | Каменчук Т. В. | no comments

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

29 квітня 2021 о 08:58 | Адміністратор (. | no comments